شرکت کارگو جین مارتینکه از شرکت‌های فعال در زمینه کارگو چین به دبی و ایران است گزارش عملکرد و فعالیت های خود در سال 1397 اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگو جین مارتین، در بررسی این گزارش مشخص شد که این مجموعه توانسته رضایت صد در صدی مشتریان خوبمان، را در این سال محقق کند.

بر اساس این گزارش همچنین  افزایش سود ناشی از رضایت مشتریان  از اهم دستاوردهای این مجموعه در این دوره به شمار می‌رود.
مدیرعامل کارگو جین مارتین، با تایید این مطلب درباره اهم فعالیت‌ها و دستاوردهای این شرکت گفت: یکی از دلایل این رشد پشتیبانی بی دریغ از مشتریان بوده است که خوشبختانه با همکاری همه فعالان این مجموعه محقق شده است.

او با تقدیر از فعالیت‌ها و همکاری های صورت گرفته در تمام بخش‌ها افزودکارگو جین مارتین توانسته در امر حمل کالا از چین به دبی و ایران نقش به سزایی را در حمایت از واردکننده داخلی بازی کند.

وی در زمینه برنامه‌های آینده شرکت در سال آینده افزود: انتظار داریم که در سال‌های آینده روند رضایت مشتریان افزایش یافته و شرکت به سوددهی بیشتری برسد.
نام و نام خانوادگی مدیرعامل، درباره روندهای صنعت کارگو چین به دبی و ایران در سال آینده نیز گفت: تجارت با چین نیاز به شرکت‌های واسطه کارگو دارد که با صداقت و خدمات کافی، این صنعت را در بین تجار خوش نام کنند.

گفتنی است شرکت کارگو جین مارتین  فعالیت خود را با تمرکز بر رضایت مشتریان  آغاز کرد

گفتنی است علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس کارگو جین مارتین به آدرس www.jeansmartin.com مراجعه کنند.
طبقه بندی: رپورتاژ،

تاریخ : چهارشنبه 6 شهریور 1398 | نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات