خرید تیرآهن + نکات قبل از خرید

قبل از خرید تیرآهن ، باید اطلاعات فنی و تخصصی در مورد خرید این محصول داشته باشید.
آه یکی از مهمترین مؤلفه های اسکلت یک سازه فولادی یا ساختمانی است که ما باید در مورد تعدادی از موارد مانند استانداردها ، اندازه ها ، برند و کیفیت در زمان خرید اطلاعات مفصلی داشته باشیم.

پرتوهای آهن به قسمتهای افقی ، عمودی یا شیب دار که بار اصلی در ساختار را حمل می کنند ، اشاره دارند و بارهای عمود بر محور سازه از طریق آن تیرها به تکیه گاه ها منتقل می شوند ، که معمولاً ستون هایی هستند که مستقیماً تحت تأثیر این مقاومت های کششی قرار می گیرند نیروها و فشار برای لایه های مختلف آن اعمال می شود. تیرآهن اساسی ترین پروفایل ساخت و ساز است که بعضی اوقات در پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه آن تحمل فشارهای ناشی از نیروی برش و لحظه خمش است. انواع مختلفی از تیرآهن وجود دارد و در بازار ایران هر دو تیرآهن محلی و وارداتی فروخته می شوند ، بنابراین قیمت تیرآهن تحت تأثیر عوامل مختلف است.

تیرآهن ها به اشکال مختلف وجود دارند و بر اساس ظاهر و خصوصیات مکانیکی آنها به دسته های مختلف تقسیم می شوند که هر یک از آنها کاربردهای خاص خود را دارند.

صنعت تیرآهن نمادهایی را برای عمل به عنوان یک کنوانسیون جهانی تعریف کرده است. در تمام تیرآهن ، نماد V تیرهای سنگین را نشان می دهد ، و نماد L سبک تیرآهن را نشان می دهد. هنگامی که این دو حرف پس از مخفف اصلی تیرآهن قرار می گیرند ، می توانند سبکی و وزن این محصول را تعیین کنند.

آه ، اندازه اغلب قیمت و استفاده را تعیین می کند. باید گفت که طول جان تیرآهن در مقطع آن اندازه تیرآهن در نظر گرفته شده است. تیرآهن در اندازه ۱۴ ، ۱۶ و ۱۸ و اغلب به شکل شاخه های ۶ و ۱۲ متر ساخته و به بازار عرضه می شود.لازم به ذکر است که تیرآهن بر حسب نوع، اندازه و شکل بال در مدل های مختلف موجود می باشد. این مدل از پروفیل های فولادی بر اساس نوع استاندارد در استانداردهای تعریف شده متفاوتی مانند IPE، INP و IPB تولید می شود.

یکی از انواع تیرآهن تیرآهن CPE یا به عبارتی تیرآهن Honeycomb است. لانه زنبوری تیرآهن را تیرآهن می نامند که دارای مقطع ذوزنقه ای یا دایره ای به شکل لانه زنبوری بوده و به هم جوش داده می شود. این به این دلیل است که تیرآهن CPE می تواند حداکثر گشتاور خمشی اعمال شده را تحمل کند. تیرآهن CPE بیشتر در ساخت پل و سقف سوله استفاده می شود.

IPE و INP تیرآهن به عنوان ساده-معمولی یا تیرآهن اروپایی شناخته می شوند و با هر دو نام شناخته می شوند. اگرچه هر دو تیرآهن I شکل هستند، اما تفاوت هایی در کاربرد و مشخصات آنها وجود دارد. مهمترین تفاوت آنها در ضخامت بال است. IPB های تیرآهنA که H شکل هستند دارای بالB های گسترده هستند و به عنوان هش تیرآهن شناخته می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روز آهن در مشهد و یافتن پاسخ صحیح و کامل در این زمینه کافیست با ما تماس بگیرید تا اطلاعات جامعی را از همکاران خود دریافت کرده و از تخصص و تجربه آنها در انتخاب بهترین و موثر تیرآهن بهره مند شوید.

حتما ببینید

مرکز تعمیرات سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار ضروری در هر خانه ای است و خراب شدن آن در واقع لطمه به بخشی از نظافت منزل است.