ارز دیجیتال لونا

ارز دیجیتال Terra یک توکن دولتی به نام LUNA و یک نسخه پایدار کوین به نام UST دارد. این پلتفرم با ایجاد یک پروتکل دو توکن ساختار جالبی در حوزه دفاعی ایجاد کرد. سکه ترا کاربردهای زیادی دارد. صندلی های غیرمتمرکز کوین را می توان برای تثبیت قیمت ها گسترش یا محدود کرد. Terra از نظر ساختاری نسبت به پول فیات برتری دارد. تمرکززدایی نیازی به نظارت ندارد، خطر اشتباهات را از بین می برد و امکان توزیع عادلانه رشد اقتصادی را از طریق مکانیسم اجماع دموکراتیک فراهم می کند.

Luna A با نام اختصاری Lunc یک ارز دیجیتال یا دارایی دیجیتال با سکه ۳۸۷٫۰۸ میلیون دلاری است که در رتبه ۲۱۶ و ۰٫۰۳ درصد از کل بازار قرار دارد. پس از ورود، کاربران به A Luna A Terra Miners پرداخت می کنند و به نوبه خود از کارمزد تراکنش کمیسیون دریافت می کنند. این استفاده از ارز Terre، Luna A است.

اعداد ارز لونا و UST بخشی از ساختار توکن دوگانه پروتکل Terra هستند. در این اکولوژی، شما باید لونا را بسوزانید تا UST بسازید و برای بازخرید و بازسازی LUNA باید UST را بسوزانید.

UST یک کوین پایدار به دلار آمریکا است. این بدان معنی است که UST در واقع باید یک سکه در حدود ۱ دلار داشته باشد. خوب! اینجاست که لونا نقشی حیاتی ایفا می کند. اساسا، UST از یک الگوریتم منحصر به فرد کوین برای نگهداری اوراق قرضه شما به جای تکیه بر سهام دارایی مانند دلار آمریکا یا طلا استفاده می کند.

هدف این پروژه تشویق کسب و کارها به پذیرش فناوری های غیرمتمرکز با ساده سازی و خودکارسازی پرداخت های نقدی رمزگذاری شده است. پروژه شما از یک مدل توکن دوگانه استفاده می کند که به کارکرد پروژه کمک می کند.

 

اگر به ارزهای دیجیتال مانند لونا علاقه مند هستید می توانید با مراجعه به آدرس سایت ارز سیتی اطلاعات بیشتر کسب کنید.

حتما ببینید

خرید لوازم ارایشی عمده

برای دسترسی آسان‌تر تمامی فروشندگان در سراسر کشور به جدیدترین و بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی با کمترین هزینه ممکن، وارد کننده مستقیم هستیم