خرید میلگرد در مشهد

میلگرد که به عنوان فولاد تقویت کننده نیز شناخته می شود، یک میله فولادی یا شبکه فولادی است که در سازه های سیمانی و بنایی تقویت شده برای تقویت و نگه داشتن سیمان در کشش استفاده می شود. برای بهبود کیفیت چسبندگی سیمان، معمولاً از الگوی سطحی میلگرد استفاده می شود.

فولاد ضد زنگ یا میلگرد از بسیاری جهات بهتر از فولاد ضد زنگ است. به لطف اجزای اضافی موجود در آن، می تواند کار و دوام زیادی را انجام دهد که بهتر از فولاد است. مثلا مضر نیست. فولاد میلگرد، بر خلاف فولاد، می تواند تا صد سال بدون از دست دادن دوام خود دوام بیاورد.

تقویت کننده میلگرد میله ای است که برای تقویت و تقویت سیمان تحت کشش استفاده می شود. به طور کلی از فولاد ساخته شده است، اگرچه فایبرگلاس در برخی پروژه ها محبوب است زیرا زنگ زدگی و غیر مغناطیسی است. فولادهای میلگرد در اندازه ها، گریدها و انواع مختلفی برای پشتیبانی از انواع سیستم ها موجود هستند.

میلگرد اغلب استفاده می شود زیرا فولاد دارای استحکام کششی بالاتری نسبت به سیمان و بنایی است، بنابراین باعث تقویت و نگه داشتن اجزاء در کنار هم می شود و یک سیستم تقویت کننده ایجاد می کند. فولاد تقویت کننده همان فولاد سازه ای نیست. کاربردهای میلگرد به عنوان بخشی از صنعت ساخت و ساز بخصوص برای تکیه گاه های سیمانی استفاده می شود.

انواع مختلفی از طول و قطر میلگرد وجود دارد، اما تنها شش نوع میلگرد وجود دارد: اروپایی (سرب کربن، منگنز، سیلیکون و غیره). فولاد کربنی (اصلی میلگرد “سیاه”)؛ گالوانیزه؛ پوشش اپوکسی؛ پلیمر تقویت شده با الیاف شیشه (GFRP)؛ و فولاد ضد زنگ.
میلگرد در قرن ۱۹ از فولاد یا فولاد ضد زنگ به شکل مربع، مسطح یا گرد ساخته می شد.تغییر شکل ها (شیارها یا برجستگی ها) برای کمک به اتصال سیمان به میلگرد اضافه شد. در دهه ۱۸۹۰، بیشتر میلگرد فولادی با تقسیم مربع بود، اگرچه میلگردهای گرد با اندازه کوچکتر وجود داشت.

فولاد آرماتور با فولاد سازه ای متفاوت است زیرا اغلب به همراه سازه های سیمانی و ملات برای تقویت و تقویت استفاده می شود. در این شرایط، فولاد استحکام کششی را ایجاد می کند که برای سیمان کافی نیست، در حالی که سیمان استحکام کششی را ایجاد می کند.

میلگرد از فولاد کربن ساخته شده است. بنابراین، برای بهترین نتیجه، از یک اره مدور مناسب برای برش فلز استفاده کنید. این بدان معنی است که شما یا به یک کلاه ساینده یا یک تیغه برش فلز نیاز دارید. مانند یک آسیاب برنج، یک اره دایره ای با تیغه تلخ هنگام بریدن میلگرد می سوزد که خطرناک است.

آمپلی فایر میلگرد یا “میلگرد” در اندازه های استاندارد کامل موجود است و میلگرد ۱۸ یکی از بزرگترین و قدرتمندترین ها است. میلگرد با کاهش باری که سیمان باید تحمل کند و استحکام کششی آن، پایداری بیشتری را برای سیستم سیمانی ایجاد می کند.

میلگرد با پوشش اپوکسی که میلگرد سبز نیز نامیده می شود، روی سیمان در شرایط مخرب استفاده می شود. این ممکن است شامل وجود نمک های ضد یخ یا محیط دریایی باشد. میلگرد با پوشش اپوکسی یا میلگرد مقاوم در برابر خوردگی در سیستم های زیر استفاده می شود: پل ها.

سیاه میلگرد یک پوشش معمولی میلگرد است که برای کاربردهایی که حاوی رطوبت نیستند گرانتر است.

در واقع سیمان با میلگرد تقریبا دو برابر نقطه شکست سیمان بدون میلگرد است. هنگامی که میلگرد در سیمان قرار می گیرد، ترک خوردگی سیمان قبل از آن انجام می شود.سیمان بدون میلگرد شکننده در نظر گرفته می شود.
در حالت ایده آل، هر جلسه میلگرد باید برای دریافت حداکثر پشتیبانی مرتبط باشد. لینک ها واقعا سیستم را تقویت نمی کنند. آنها هنگام ریختن سیمان از حرکت میلگرد جلوگیری می کنند. سیم طناب باید در عمق زمین گذاشته شود تا میلگرد زنگ نزند.
برای هر هدف، خاموش کردن میلگرد به یک روش رایج برای محافظت از میلگرد تبدیل شده است. چرا؟ بسته شدن میلگرد را خنک نگه می دارد، بنابراین هیچ مشکل ساختاری در طول مسیر ندارید.

رایج ترین اندازه میلگرد شماره میلگرد است. ۴ و ۵ که برای ساختمان های مسکونی سبک و تجاری و همچنین برای ساخت و ساز تجاری استفاده می شود.

انواع میلگرد
فولاد کربنی میلگرد. فولاد کربنی میلگرد رایج ترین نوع میلگرد است که در پروژه های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
فولاد ضد زنگ میلگرد.
میلگرد گالوانیزه.
میلگرد پلیمر تقویت شده با الیاف شیشه (GFRP).
میلگرد با پوشش اپوکسی.
پارچه سیم جوشی میلگرد (WWF).
میلگرد فلز منبسط شده.

 

شما می توانید با مراجعه به آدرس سایت فرداد فولاد در رابطه با انواع میلگرد اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

حتما ببینید

مرکز تعمیرات سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار ضروری در هر خانه ای است و خراب شدن آن در واقع لطمه به بخشی از نظافت منزل است.