دوره آموزش زبان لاتین

زبان انگلیسی در سراسر جهان به عنوان یک زبان بین المللی و رسمی شناخته شده است. بسیاری از مردم در کشورهایی که زبان رسمی آنها چیزی غیر از انگلیسی است در تلاش برای یادگیری این زبان هستند. به همین دلیل است که موسسات زبان انگلیسی روز به روز در کشورهای مختلف به ویژه در کشور ما در حال افزایش هستند. با یادگیری زبان انگلیسی و کسب مدارک تخصصی در این زبان مانند آیلتس و تافل می توانید فرصت های جدیدی برای آینده شغلی و تحصیلی خود ایجاد کنید.

از سوی دیگر، انگلیسی بیش از یک میلیارد و نیم گویش در سراسر جهان دارد که بیش از یک میلیارد آن زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود یاد گرفته اند. بنابراین، یادگیری زبان انگلیسی نه تنها دنیای انگلیسی زبانان مادری، بلکه دنیای کسانی را که انگلیسی برای آنها زبان دوم است، فراهم می کند.

یادگیری زبان های خارجی بینش انسان را نسبت به فرهنگ های دیگر افزایش می دهد. این امر رابطه بین زبان و طبیعت انسان را افزایش می دهد. زبان های خارجی دید فرد را نسبت به جهان گسترش می دهند، تجربیات فرد را بهبود می بخشند و انعطاف پذیری و تحمل او را افزایش می دهند.

با استفاده روزافزون از اینترنت و شبکه های اجتماعی، انگلیسی به زبان رایج غیررسمی جهان تبدیل شده است. انگلیسی نه تنها زبان بین المللی ارتباطات و تجارت است، بلکه زبان رسانه و سرگرمی برای مردم در سراسر جهان است. بنابراین نیاز به یادگیری این زبان هر روز بیشتر می شود.

یکی از پاسخ‌های این سوال که چرا انگلیسی یاد می‌گیریم را می‌توان به تماشای فیلم و سریال به زبان انگلیسی تعبیر کرد، به یکی از سرگرمی‌های اصلی بسیاری از ما تبدیل شده است، بنابراین برای یادگیری ما انگلیسی هستیم.خوشبختانه بسیاری از این محصولات رسانه ای به صورت هماهنگ یا با زیرنویس فارسی در دسترس ما هستند. اما بدیهی است که این نوع محتوای ویدیویی تقریبا هیچ گاه پیام و فضای اصلی یک فیلم یا سریال را منتقل نمی کند و حتی در بسیاری از موارد دارای ایرادات وحشتناک دستوری و مفهومی است.

یکی از مهم ترین دلایل بین المللی بودن زبان انگلیسی، قدرت صنعت دریایی بریتانیا و فراوانی زیاد افراد انگلیسی زبان در سفر به کشورهای دیگر است. پس از کشف آمریکا، ویرجینیا به اولین مستعمره بریتانیا تبدیل شد و انگلیسی ها به سرعت فرهنگ، شیوه زندگی و زبان خود را به کشورهای اشغالی گسترش دادند. مستعمرات بریتانیا به دلیل موقعیت اقتصادی و نظامی خود مجبور شدند زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کنند. حتی پس از استقلال این کشورها نیز به دلیل سادگی دستور زبان و واژگان، زبان انگلیسی همچنان به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گرفت.

در اوایل قرن بیستم، تعداد مقالات علمی و مقالات نوشته شده به زبان انگلیسی از تعداد مقالات به زبان های دیگر بیشتر بود. برای مثال در هلند نسبت ۴۰ مقاله انگلیسی به ۱ مقاله هلندی است. به همین دلیل است که یادگیری زبان انگلیسی برای کار در زمینه علمی یک امتیاز ویژه است.

انگلیسی زبانان غیر بومی که آن را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند، اغلب به این نکته اشاره می کنند که می توانند هر چیزی را به روش های مختلف به زبان انگلیسی بیان کنند. شما می توانید هر طور که می خواهید انگلیسی صحبت کنید. کشورهایی مانند سنگاپور این قانون را جدی گرفته اند و به طور کامل شکل جدیدی از انگلیسی به نام “Singlish” را ابداع کرده اند که شامل فاکتورهای زبان چینی و مالی است.یادگیری یک زبان جدید نه تنها هیجان انگیز است، بلکه باعث ایجاد انگیزه نیز می شود. با یادگیری یک زبان متوجه خواهید شد که از آنچه فکر می کردید توانایی بیشتری دارید. ممکن است شروع کمی سخت باشد، اما زمانی که به اولین اهداف خود برسید، اعتماد به نفس شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد. همچنین می توانید زمانی که به اندازه کافی یاد گرفته اید، زبان را به دیگران آموزش دهید! با صحبت با دوستان و آشنایان خود با اطمینان در مورد زبانی که یاد گرفته اید صحبت خواهید کرد.

علاوه بر این، یادگیری زبان انگلیسی فواید زیادی برای سلامتی دارد. بر اساس مطالعه‌ای که توسط دانشگاه ادینبورگ انجام شده است، افرادی که به دو یا چند زبان صحبت می‌کنند، به طرز شگفت‌آوری توانایی‌های شناختی بهتری دارند، بنابراین روند پیری مغز آنها کندتر است. یادگیری زبان همچنین می تواند زوال عقل را به تاخیر بیندازد. محققان در همان دانشگاه دریافتند که احتمال بهبودی در افراد دوزبانه از سکته مغزی دو برابر بیشتر از افرادی است که فقط به یک زبان صحبت می کنند.

 

برای شرکت در این دوره از نبض زبان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

حتما ببینید

مرکز تعمیرات سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار ضروری در هر خانه ای است و خراب شدن آن در واقع لطمه به بخشی از نظافت منزل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code