بیوگرافی کیسان دیباج بازیگر نقش سهراب در سریال از سرنوشت

بیوگرافی کیسان دیباج، (Keisan Dibaj) بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۷۴ در شهر تهران است.

بیوگرافی کیسان دیباج

بیوگرافی کیسان دیباج

نام : کیسان | نام خانوادگی : دیباج | تاریخ تولد : ۱۳۷۴/۰۹/۲۰

محل تولد : تهران | تحصیلات : فارغ التحصیل رشته تئاتر | حرفه : بازیگر، خواننده | قد : ۱۷۸

سالهای فعالیت : ۱۳۹۵ تاکنون  | وضعیت تاهل : مجرد | علایق : پیانو، دوچرخه سواری کوهستان

کیسان دیباج «Keisan Dibaj» هنرپیشه سینما، تئاتر متولد بیستمین روز از آذر ماه سال ۱۳۷۲ در شهر تهران است، کیسان بازیگر نوظهور کشورمان که این شب ها در سریال از سرنوشت در نقش جوانی سهراب بازی میکند در یک خانواده چهار نفره زندگی به دنیا آمده و دارای یک خواهر است کیسان از القاب مختار ثقفی است.

کیسان دیباج و دارا حیایی

شروع بازیگری کیسان دیباج

کیسان دیباج بازیگری را، در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ با نقش آفرینی در تئاتر (تنها راه ممکن) به کارگردانی و نویسندگی محمد یعقوبی شروع کرد این نمایش در تالار سایه، مجموعه تئاتر شهر اجرا شد که کیسان توانست فراتر ار انتظار ظاهر شد کیسان بعد از سال ها تلاش و بازی در تئاتر نهایتا توانست زمستان ۱۳۹۸ با فصل دوم سریال از سرنوشت با نقش سهراب جلوی دوربین برود بازی در این سریال باعث شهرت او شد.وی قبل از بازیگری نیز خواننده بوده و و در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ اولین آهنگش به نام یعنی میشه را منتشر کرد که مورد استقبال فراوان قرار گرفت.

 

همسر کیسان دیباچ

همسر کیسان دیباج

آقای کیسان دیباج هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و در صورت انتشار خبری مبنی بر ازدواج و متاهلی ایشان این بخش نیز بروزرسانی خواهد شد.

 

کیسان دیباچ و بازیگران سریال از سرنوشت

پیج اینستاگرام کیسان دیباج

پیج اینستاگرام آقای کیسان دیباج به آدرس زیر فعال است.

instagram.com/keisandibaj

ماشین کیسان دیباچ

فیلم شناسی کیسان دیباج

۱- سریال از سرنوشت ۲  (۱۳۹۸)

۲- سریال از سرنوشت ۳ (۱۳۹۹)

دارا حیایی و کیسان دیباچ

کیسان به چه معنی است

شاید برای شما هم سوال باشد که معنی اسم کیسان چیست : ابوعَمره کیسان، مشاور نظامی مختار ثقفی و انقلابی کوفی ایرانی‌ اصل جنگ داخلی دوم مسلمانان بود که مذهب شیعی کیسانیه به نام او نام‌گذاری شده‌است.

ابوعَمره در فیلم مختارنامه به اشتباه «ابوعُمره» نامیده می‌شود. حتی نام «کیسان» نیز به دلیل راحتی تلفظ برای ایرانیان و ملموس بودن به «کیان» (یا کیان ایرانی) از «کیسان» تغییر پیدا کرده‌است. کیسان یکی از نزدیکان مختار و از مقامات بلندپایه حکومتی او بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه‌های کوفه به او سپرده می‌شود. «کیسان» بسیار به مختار وفادار بود و تا پایان کار نیز با وی همراهی می‌کرده‌است؛ هنگام نبرد «مصعب‌بن زبیر» که برای جنگ با مختار آمده بود، با مختار در برابر دشمن ایستاد و در جریان این نبرد همراه با مختار کشته شد.

کیسان دیباچ خواننده

آهنگ های کیسان دیباچ

۱- یعنی میشه

۲- گل من

۳- عشق

منبع: سایت سبزمدیا