چطور در زمان اپیدمی کرونا خدمات کامپیوتر دریافت کنیم؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که چطور در زمان اپیدمی کرونا خدمات کامپیوتر دریافت کنیم؟ با همه گیری بیماری کرونا و افزایش سرایت این بیماری، بسیاری از رفت و آمدها محدود شده است. از طرفی شبکه های کامپیوتری باید به صورت مداوم کار کنند. و از سوی دیگر بسیاری از کارمندان به صورت دور کار مشغول به فعالیت هستند که به شدت به خدما شبکه نیازمند هستند. در صورت قطعی و یا مشکل در شبکه، اخلال جدی در فعالیت کارمندان صورت می گیرد. برای همین باید به فکر خدمات و پشتیبانی بود که بتواند سرویس های خود را از راه دور نیز انجام دهد.

خدمات کامپیوتر

فناوری های جدید در خدمات کامپیوتر و رایانه به کمک شرکت ها آمده است تا در دوران کرونا به مشکلات شبکه های رایانه ای خود رسیدگی کنند و معضل اساسی خود در این روزها را حل کنند. یکی از این خدمات کامپیوتری که به کمک بسیاری از شرکت ها آمده است، خدمات کامپیوتر از راه دور و به صورت ریموت است. شرکت ها می توانند با برونسپاری خدمات شبکه خود، کارهای رسیدگی و عیب یابی شبکه را به شرکت ها دورکار واگذار کنند. این کار موجب می شود تا این شرکت ها و سازمان ها بتوانند از خدمات ارزان و دائمی شبکه برخوردار شوند.

خدمات کامپیوتری ریموت

خدمات کامپیوتری از راه دور و یا به صورت ریموت که از راه دور انجام می شود، به فرد اجازه دسترسی به کامپیوتر یا شبکه از یک فاصله جغرافیایی معین را می دهد. دسترسی از راه دور و ریموت به کاربران شبکه این امکان را می‌دهد تا به سیستم‌هایی که به آن‌ها نیاز دارند در زمانی که از لحاظ فیزیکی فاصله دارند، متصل شوند. این کار به ویژه برای کارمندانی که در دفاتر شعبه کار می‌ کنند بسیار حیاتی و کار راه انداز است. خدمات شبکه کامپیوتری یکی از موارد پشتیبانی و نگهداری شبکه است که پیشگام رایانه آن را برای مشتریان خود به صورت ریموت انجام می دهد. خدمات شبکه از راه دور و ریوت موجب کاهش هزینه های شرکت شما می شود.

دسترسی به شبکه کامپیوتر از راه دور

دسترسی از راه دور به شبکه کامپیوتر به کاربران  این امکان را می‌دهد که به فایل‌ها و سایر منابع سیستم بر روی هر دستگاه یا سرورهایی که در هر زمان به شبکه متصل می‌شوند، دسترسی داشته باشند، بهره‌وری کارمندان را افزایش می دهد و آن‌ها را قادر می سازد تا بهتر با همکاران خود در سراسر جهان هم‌کاری کنند.

همچنین یک استراتژی دسترسی از راه دور به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا بدون توجه به مکان، بهترین استعدادها را استخدام کرده، باگ ها را حذف کرده و هم‌کاری بین تیم‌ها، ادارات و مکان‌ها را ارتقا دهند.

متخصصان پشتیبانی فنی از دسترسی از راه دور برای اتصال به کامپیوترهای کاربران از مکان‌های دور برای کمک به آن‌ها در حل مشکلات با سیستم‌ها یا نرم‌افزارهای خود استفاده می‌کنند. خدمات شبکه از راه دور می تواند هزینه های سازمان را کاهش داده و همچنین به انجام کارهای پشتیبانی نیمه وقت سرعت ببخشد.

پشتیبانی کامپیوتری

یک روش رایج برای دسترسی در خدمات پشتیبانی شبکه از راه دور از طریق اتصال VPN است. یک VPN یک اتصال ایمن و رمزنگاری شده روی یک شبکه مانند اینترنت ایجاد می‌کند. فن‌آوری VPN به عنوان راهی برای قادر ساختن کاربران راه دور و دفاتر شعبه برای ورود ایمن به سرورهای شرکت و سایر منابع توسعه داده شده است.

پشتیبانی شبکه از راه دور با استفاده از نرم افزار دسترسی از راه دور (یا دسک تاپ از راه دور) امکان دسترسی فوری به تکنسین را از هر مکان و هر زمان به دستگاه از راه دور می دهد. این بدان معنی است که متخصصین شبکه می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، از راه دور کمک کنند.

بهترین شرکت

خدمات شبکه پیشگام رایانه بسیار کارآمد است. شرکت پیشگام رایانه یکی از بهترین شرکت های خدمات کامپیوتر است که می تواند به شما کمک کند. در صورت نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری از راه دور می توانید با شماره ۰۲۱۵۷۸۰۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. پیشگام رایانه به صورت تخصصی به ارائه خدمات کامپیوتری ریموت و از راه دور می پردازد.

حتما ببینید

مرکز تعمیرات سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار ضروری در هر خانه ای است و خراب شدن آن در واقع لطمه به بخشی از نظافت منزل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code