امادگی لازم قبل از لیزر روشن کردن واژن

امادگی لازم قبل از لیزر روشن کردن واژن
۱-    حداقل یک ماه قبل از لیزر رفع تیرگی واژن از برنزه کردن پوست جلوگیری کنید
۲-    با توجه به دستور پزشک یک تا دو روز قبل از انجام لیزر واژن موهای زائد موهای ناحیه ژنیتال را اصلاح کنید .
۳-    قبل از مراجعه پوست باید عاری از هر گونه لوسیون و کرم بوده باشد
۴-    برای کاهش درد در صورت درخواست مراجعین برای ایجاد اطمینان بیشتر ۴۵ دقیقه قبل از لیزر روشن کردن واژن از کرم بی حسی موضعی استفاده کنید

در نژادها و فرهنگ های مختلف با سبک های زندگی گوناگون کاملا متفائت است تا حدی که تحقیقات نشان میدهد که زنان ژاپنی کمتر از زنان امریکایی به این علائم دچار می شوند .
در اثر تغییر در سطح هورمون های زنان یائسه ، عوارض ثانویه ای هم ایجاد میگردد که گاهی از ان به عنوان پیامدهای یائسگی یاد میشود .
از انجایی که شروع یائسگی در سنین مختلف باعث تحولات گسترده ای در زندگی خانمها میگردد کم کردن علائم موتواند بسیار مفید بوده و فرد را برای پای گذاشتن به این  مرحله ی جدید زندگی اماده سازد و گذر از این دوره ای زندگی را نیز مطلوب نماید .

شخص مناسب برای جراحی زیبایی واژن عبارت است از فردی که :
واقعا با انجام عمل زیبایی واژن روی برخی از نقاط بدن مخصوصا واژن و دستگاه تناسلی زنان این نقاط بهبود پیدا کنند و در نتیجه این اقدامات ظاهر اندام تناسلی فرد در مجموع بهتر شود .
خواست شخص خودش او را به انجام عمل زیبایی واژن سوق داده باشد
فرایند جراحی زیبایی واژن خطرهای احتمالی ان و تعهدات بیمار را به طور کامل درک کند
چرا کسی که مطمن است و حرفش را به خوبی بیان میکند کاندیدای مناسبی برای جراحی پلاستیک واژن است ؟
اگر داوطلبانه درصدد عمل جراحی برایید و به مقاصد خود اطمینان نداشته باشید ، ممکن است از این فرایند و نتایجش سرخورده شوید .

میدونید که جراحی زیبایی واژن چیست ؟ و چگونه به طور مشخص به مورد شما مربوط میشود . حال باید متخصص واجد شرایط را پیدا کنید تا با او مشاوره کنید .اگر مطمن نیستید که بتوانید به هدفهایتان دست پیدا کنید یا مطمن نیستید که چگونه میتوان به این هدفها دست یافت .متخصص زنان واجد شرایط باید در این زمینه ها طوری به شما اموزش دهد که بتوانید تصمیمی متکی برا اطلاعات درست بگیرید .یک متخصص واجد شرایط باید با ارزیابی آن چیزهایی که دقیقا از خود پرسیده اید .

فرایند مشاوره عمل زیبایی واژن با جراح دیگر متفاوت است . اگر مشاوره و نخستین دیدار یکجا باشد ، معاینه میشوید تا پزشکتان بتواند به بهترین اناتومی و وضع جسمانی شما را ارزیابی کند و تعیین کند چگونه میتوانید به بهترین وجهی به هدفهایتان دست یابید . جزییات مربوط به بیهوشی موضعی که عمل روی ان انجام میگیرد قلم به قلم هزینه ها تعهدات بیمار و روند بیماری نیز مورد بحث است . ممکن است در همین جلسه یا زمانی که تصمیم گرفتید جراحی واژن را انجام دهید عکسهایی از شما گرفته شود بعد درباره فرایند انجام عمل واژن بحث خواهید کرد .پس از مشاوره عمل زیبایی واژن یا در دیدار بعدی ازمایشها و داروهای لازم برایتان تجویز خواهد شد .

مراقبت های بعد از لیزر تنگ کردن واژن
درست است که تنگ کردن واژن با لیزر عملی سرپایی و غیرتهاجمی ست ولی با اینحال بهتر است موارد زیر را بعد از لیزر تنگی واژن رعایت کنید
ممکن است که درد یا سوزش احساس کنید که میتوانید از پاکت های یخ مخصوص استفاده کنید
یک الی دو هفته طبق دستور پزشک متخصص از رابطه ی جنسی خودداری کنید
انجام کارهای سنگین را کمی به تعویق بیاندازید و استراحت کافی داشته باشید
امادگی قبل از لیزر درمانی
بیمار قبل از انجام لیزر نیاز به معاینه دارد و در صورت وجود عفونت حتما باید ابتدا درمان رفع عفونت کامل شود و سپس برای لیزر اقدام نماید . همچنین قبل از لیزر واژن باید یک ازمایش پاپ اسمیر جدید انجام شود ( از انجام ازمایش نباید بیش از ۱۲ ماه گذشته باشد )
تعداد جلسات لازم برای رفع گشادی واژن با لیزر
تعداد جلسات لازم برای تنگ کردن واژن با لیزر به میزان شل شدگی بافت واژن بستگی دارد در برخی از بیماران نیاز به یک جلسه درمانی و در برخی دیگر نیاز به دو جلسه و چنانچه شل شدن واژن شدید باشد سه یا چهار جلسه درمان در فواصل ۶ هفته ی انجام می شود تا نتیجه مطلوب به دست اید . تعیین تعداد جلسات و بازه زمانی میان هر جلسه را پزشک متخصص با توجه به شرایط شما تعیین میکند و برای هر فرد میتواند متفاوت باشد .
ماندگاری نتایج لیزر چه قدر است ؟
ماندگی نتایج به شدت شل شدگی عضلات واژن بستگی دارد اما بطور معمول ماندگی نتایج لیزر بین ۱۸ ماه تا دو سال می شود . به همین علت توصیه می شود درمان را هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یک بار برای حفظ نتیجه تکرار کنید .

حتما ببینید

مرکز تعمیرات سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار ضروری در هر خانه ای است و خراب شدن آن در واقع لطمه به بخشی از نظافت منزل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code